Úvod / Články / Kozmetika BYAS
Tlačiť

Kozmetika BYAS

Optimálna ochrana pleti vďaka exkluzívnej kombinácii morských rias.

Kozmetika BYAS

Produkty starostlivosti o pleť BYAS naplnia vašu pleť mladosťou, leskom a žiarivou sviežosťou. Denný a nočný krém BYAS pomôžu oživiť váš mladistvý vzhľad, ktorý vám pozdvihne sebavedomie. Krémy značky BYAS budú k vašej pokožke účinné a zároveň jemné a to bez injekcií a skalpela.


V internetovom obchode Vitamíny a Vitalita vám ponúkame denný a nočný krém BYAS - krémy, ktoré sú špeciálnou kombináciou morských rias a dodávajú pokožke osobitnú ochranu. Novinkou na trhu je pleťové sérum GALVANIC LIFT - galvanický spôsob omladenia pokožky - superzbraň zabraňujúca starnutiu exkluzívnym spôsobom od BYAS-u.


Denný hydratačný krém BYAS dodáva osobitnú ochranu aj horným vrstvám pokožky, silne pôsobí  proti škodlivým voľným radikálom a vytvára špeciálnu ochrannú vrstvu na pokožke, čím zabraňuje jej vysušeniu. Hydratačný krém BYAS zabraňuje predčasnému starnutiu pleti, viditeľne vyhladzuje vrchné vrstvy pokožky, obnovuje pružnosť a hustotu pokožky a podporuje prirodzenú reguláciu vlhkosti pokožky. Vaša tvár získa mladistvý vzhľad a žiari. Taktiež je vynikajúcou ochranou proti UV žiareniu a vytvára perfektný základ pre make-up. Tento jedinečný krém je bohatý na esenciálne mastné kyseliny, zlepšuje pružnosť pokožky, má regeneračné vlastnosti, stimuluje syntézu kolagénu a elastínu, zlepšuje tón a štruktúru pokožky, stimuluje obnovu buniek. Je bohatý na polysacharidy "prírodný lifting". Vďaka tomu má okamžitý vyhladzujúci a spevňujúci účinok a redukuje jemné čiary na povrchu pokožky.


Jemný pleťový nočný krém BYAS intenzívne regeneruje a vyživuje pleť počas noci. Kombinácia morských rias obsiahnutých v tomto kréme optimálne uzavrie dennú zásobu vlhkosti a bojuje proti vplyvom vonkajšieho prostredia. Stimuluje regeneračné procesy buniek v pokožke. Urýchľuje prirodzený mechanizmus regenerácie pleti a tým vytvára jedinečne ukľudňujúci účinok počas noci. Je bohatý na polysacharidy, prírodný " lifting". Vďaka hydratačnému ochrannému filmu má okamžitý vyhladzujúci a spevňujúci účinok a redukuje jemné čiary na povrchu pokožky. Nočný krém BYAS napomáha obnoviť prirodzenú krásu vašej pleti a preto sa ráno zobúdzate so žiarivou a sviežou pokožkou tváre.

Tieto krémy neobsahujú parabén, propylénglykol, ropu ani ftaláty.

Pleťové sérum GALVANIC LIFT  - vynikajúci produkt na vyhladenie vrások s prevratnou technológiou. GALVANIC LIFT – ako maska alebo použiteľné ako súčasť každodennej starostlivosti spolu s galvanickou kyselinou hyalurónovou s priečnym viazaním, galvanickými ceramidmi, galvanickými kyselinami abscisovými a galvanickým SYN®-AKE-om. Spomaľuje starnutie pokožky a svojim uvoľňujúcim účinkom na svalstvo tváre maximálne znižuje množstvo mimických vrások, ktoré sa vytvárajú na tvári. GALVANIC LIFT v sebe zahŕňa galvanickú formulu, ktorá obsahuje okrem iného aj zložku SYN®-AKE, ktorá má výnimočné protivráskové vlastnosti. Mimické vrásky tvoria viditeľnú časť vrások tváre. S pribúdaním veku a nepretržitým, opakujúcim pohybom svalov tváre sa stávajú tieto vrásky trvalými, stanú sa z nich hlboké čelné vrásky, vrásky smiechu alebo vrásky pod očami. Zložka SYN®-AKE zabraňuje prijatiu iónov sodíka a tým udržuje svaly v uvoľnenom stave, znižuje mikrokontrakcie, ktoré sú zodpovedné za vytvorenie viditeľných vrások a uvoľňuje tkanivo svalstva priamo pod vráskou. Vrásky sa vyhladia a miznú. Tvár sa jednoducho uvoľní a pritom si zachová svoju schopnosť vyjadrenia.

 

Vitamíny a Vitalita

Vaša silná imunita

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Predmenštruačný syndróm - PMS

Predmenštruačný syndróm - PMS

Hormonálna nerovnováha

IMUNE - zelené zlato

IMUNE - zelené zlato

Výživový doplnok IMUNE prináša pocit väčšej vitality a energie počas dňa a zlepšuje schopnosť koncentrácie.

Zdravé chudnutie

Zdravé chudnutie

Zbavme sa zdravo nadbytočných kilogramov.

Kozmetika BYAS

Kozmetika BYAS

Optimálna ochrana pleti vďaka exkluzívnej kombinácii morských rias.

Výrobky FLAVIN 7®

Výrobky FLAVIN 7®

Najčastejšie otázky o skupine výrobkov FLAVIN 7®

Vitamíny zo skupiny B (B-komplex)

Vitamíny zo skupiny B (B-komplex)

Dôležité pre zdravie, krásu a vitalitu.

Pánska kozmetika BYAS

Pánska kozmetika BYAS

Unikátna kozmetika vyvinutá špeciálne pre pánov.

Choroby súvisiace s obezitou

Choroby súvisiace s obezitou

Obezita sa dnes považuje za ochorenie, ktorého závažnosť je porovnateľná s ischemickou chorobou srdca.

TOPlist