Úvod / Články / Pánska kozmetika BYAS
Tlačiť

Pánska kozmetika BYAS

Unikátna kozmetika vyvinutá špeciálne pre pánov.

Pánska kozmetika BYAS

V našom internetovom obchode vám ponúkame produkty starostlivosti o pleťv BYAS pre pánov, ktoré naplnia pánsku pleť mladosťou, leskom a žiarivou sviežosťou. Denný a nočný krém BYAS pomôžu oživiť vašu pleť a pozdvihnúť sebavedomie. Krémy značky BYAS budú k vašej pokožke účinné a zároveň jemné. Mimoriadne efektívne a vysoko účinné látky obsiahnuté v týchto krémoch prispievajú k pružnej pokožke na tvári muža. Sú vhodné na každodennú starostlivosť o pánsku pleť.

Pánsky denný krém BYAS Face Day Creme 50ml - optimálna ochrana pokožky vďaka exkluzívnej kombinácii morských rias, ktorá účinkuje do hĺbky a dodáva osobitnú ochranu  horným vrstvám pokožky. Tento hydratačný krém bol vyvinutý špeciálne pre mužov, celkovo zvyšuje schopnosť pokožky absorbovať vlhkosť. Je mimoriadne efektívny, pretože obsahuje  špeciálne účinné látky a výťažky z morských rias a to výťažok salicornia herbecea, chondrus crispus, alaria esculenta a christe marine.

Výťažok zo zelenej riasy SALICORNIA HERBECEA zvyšuje schopnosť pokožky absorbovať vlhkosť epidermy, bráni vysúšaniu pokožky, podporuje rozširovanie vody v epiderme pomocou špecializovaných membránových bielkovín. Výťažok z červených rias CHONDRUS CRISPUS je bohatý na polysacharidy, vďaka prírodnému liftingu a ochrannej hydratačnej vrstve má okamžitý vyhladzujúci a spevňujúci účinok, zmierňuje jemné línie na povrchu pokožky. Extrakt z hnedej riasy ALARIA ESCULENTAIA ESCULENTA ALARIA ESCULE je bohatý na esenciálne mastné kyseliny (Omega-3, Omega-6), podporuje prirodzenú ochrannú funkciu pokožky proti strate vlhkosti, zlepšuje pružnosť pokožky zabránením zníženia kolagénových vlákien. Výťažok z morskej riasy CHRISTE MARINE STE MARINEposilňuje ochrannú vrstvu pokožky, ktorá odohráva rolu v zachovaní vlhkosti pokožky.

Pánsky nočný krém BYAS Face Night Creme 50ml - dokonalá regenerácia pokožky počas noci vyvinutá špeciálne pre mužov, účinne ošetruje pánsku pokožku počas noci. Kombinácia morských rias obsiahnutých v tomto kréme má silné anti-aging účinky (proti starnutiu) a stimuluje procesy regenerácie buniek. Výťažok PLANKTON poskytuje pokožke stopové prvky a minerály, stimuluje regeneračné procesy. Výťažok CRAMBE MARITIMA LEAF dáva pleti prirodzenú obranyschopnosť. ALFA-MARIS COMPLEXTM je špeciálne vyvinutý komplex živín, veľmi bohatý na vitamíny a minerály, má intenzívny antioxidačný účinok, podporuje syntézu kolagénu a elastínu, posilňuje pokožku. Výťažok CHONDRUS CRISPUS - extrakt z červenej riasy, bohatý na polysacharidy, „prírodný lifting“, vďaka hydratačnému ochrannému filmu, rýchly vyhladzovací a spevňujúci účinok, redukuje jemné línie na povrchu pokožky. Výťažok ALARIA ESCULENTA - extrakt z hnedej riasy, bohatý na esenciálne mastné kyseliny (Omega -3, Omega-6), podporuje prirodzenú ochrannú funkciu pokožky proti strate vlhkosti, zlepšuje pružnosť pokožky zabránením zníženia kolagénových vlákien.

Páni, ponúkame vám kozmetický balíček, ktorý obsahuje denný a nočný krém za zvýhodnenú cenu.

AJ MUŽI SA CHCÚ PÁČIŤ.

 

Tieto krémy neobsahujú parabén, propylénglykol, ropu a ftaláty.

 

Vitamíny a Vitalita

Vaša silná imunita

 

 

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Menopauza

Menopauza

Menopauza - posledná menštruácia v živote ženy.

Čo sú flavonoidy?

Čo sú flavonoidy?

Veľmi účinné antioxidanty, produkty látkovej výmeny rastlín, ktoré sa vo zvýšenej miere vyskytujú v šupkách,…

IMUNE - zelené zlato

IMUNE - zelené zlato

Výživový doplnok IMUNE prináša pocit väčšej vitality a energie počas dňa a zlepšuje schopnosť koncentrácie.

Tipy na vianočné darčeky

Tipy na vianočné darčeky

Zdravie je to najcennejšie čo máme. Ak nám chýba, nedokážeme si užívať život presne tak, ako by sme chceli.

Bachova Kvetová Terapia

Bachova Kvetová Terapia

"Príroda nám dáva všetko čo potrebujeme.
Nie je možné, aby zabudla na liečenie našich chorôb."

Vitamíny zo skupiny B (B-komplex)

Vitamíny zo skupiny B (B-komplex)

Dôležité pre zdravie, krásu a vitalitu.

Zdravé chudnutie

Zdravé chudnutie

Zbavme sa zdravo nadbytočných kilogramov.

TOPlist