APPLE CIDER 120 ks - jablčný ocot

Jablčný ocot v tej najpríjemnejšej inovatívnej forme mäkkých gumových vitamínov s príchuťou chutných jabĺk ako výborný zdroj vitamínov, minerálov a vlákniny pre vaše telo.


  • €0,21 / 1 ks
  • Objednané
€24,90
Kategória: VITAMÍNY
Položka bola vypredaná...
 

APPLE CIDER 120 ks - jablčný ocot

 

Zdravotné účinky jablčného octu a jeho vlastnosti boli vedecky dokázané. V jablčnom octe sa nachádza približne 90 bioaktívnych prvkov. Vedeli to už starovekí Rimania a Egypťania, že jablčný ocot pomáha organizmu očistiť sa od mnohých neželaných nánosov a naštartovať jeho imunitu. Jablčný ocot obsahuje veľké množstvo vitamínov, minerálov a užitočných kyselín, ktoré však vaše telo neprekysľujú, ale naopak, zbavujú ho prekyslenia. Obsahuje tiež draslík, ktorý pomáha v prevencii vysokého krvného tlaku a srdcovocievnych chorôb a tiež je nápomocný pre správnu funkciu štítnej žľazy. Horčík dokáže uvoľniť prípadné svalové kŕče. Vápnik je zase potrebný pre silné kosti, skupina vitamínov B sú dôležité pre prevenciu ústnej dutiny a zdravia slizníc a tiež ovplyvňujú celkovú náladu. 

Teraz je tu inovatívna forma jablčného octu vo forme mäkkých gumových vitamínov s príchuťou chutných jabĺk s extraktom zo zázvoru, ktorý zabezpečuje efektívne vstrebávanie. Balenie obsahuje 120 ks gumového dražé, čo je dvojmesačná kúra prevencie pre váš organizmus.

 

Medzi najdôležitejšie zložky jablčného octu patria aj :

Draslík

Vápnik

Horčík

Sodík

Fosfor

Kremík

Železo

Aminokyseliny

Pektín

Betakarotén

 

Odporúčané dávkovanie je podľa veku :

  0 až   8 rokov - produkt sa neodporúča

  9 až 14 rokov - 1 vitamín denne

15 a viac          - 2 vitamíny denne 

 

Vitamín je potrebné dôkladne rozžuť a následne prehltnúť.

Odporúčané použitie: 3 mesačná kúra alebo nepretržité užívanie.

 

UPOZORNENIE :

Denná dávka sa nesmie prekračovať. Užívanie výživového doplnku nenáhrádza vyváženú pestrú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu datí, v uzavretom balení, na suchom, chladnom mieste pri teplote do max. 25oC. Nevystavujte priamemu slnenčnému žiareniu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: