ASU 300 LERAM 30 kapsúl

  • 1 z 2

Špeciálne vyvinutá novinka extrakt z avokáda a sóje, ktorá prispieva k tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a kostí. VÝŽIVOVÝ DOPLNOK S OBSAHOM ASU (300MG)
A VITAMÍNU C.


  • €0,37 / 1 ks
  • (1 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 18.4.2024
€11
Kategória: KĹBY
 

ASU 300 LERAM 30 kapsúl 

 

Extrakt z avokáda a sóje v pomere 1:2 (ASU) a s vitamínom C.

ASU je skratka používaná pre Avocado-Soybean Unsaponifiables, nezmydlovateľné zložky oleja avokáda a sóje, čo je extrakt z avokáda a sóje obsiahnutý vo výživovom doplnku ASU 300 LERAM®. ASU zaraďuje organizácia EULAR (The European League Against Rheumatism) medzi SYSADOA (predchádzajúci názov chondroprotektíva) rovnako ako napr. glukosaminsulfát, chodroitínsulfát a pod.
 
Tvorba kolagénu je dôležitá pre správnu funkciu našich kĺbov, ktoré nám umožňujú aktívny pohyb. Preto je vhodné sa o kĺby starať, aby sme ich funkciu podporovali a kĺby chránili. Kĺbová výživa je v tomto smere jedným z prostriedkov, ktorý môže napomôcť ku správnej funkcii kĺbov a tým aj k aktívnemu pohybu a aktívnemu spôsobu života.
 
ASU 300 LERAM® je výživový doplnok s obsahom extraktu z avokáda a sóje (tzv. ASU) so štandardizovaným obsahom fytosterolov, minimálne 60 % a s vitamínom C, ktorý prispieva k tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a kostí.
 
 
DÁVKOVANIE :
Dospelí 1 kapsula denne. Odporúča sa užiť prípravok počas jedla a zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Odporúčaná dĺžka užívania sú 3 mesiace, cyklus
je možné v priebehu roka opakovať.
 
UPOZORNENIE : 
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené pre deti do 12 rokov. 
Uchovávajte pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Tehotné a dojčiace ženy môžu prípravok užívať len po konzultácii s lekárom. Neužívajte pri známej precitlivenosti na zložky prípravku.
 
Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. V žiadnom prípade nenahrádza liečbu určenú lekárom! 
 
Veľkosť balenia: 30 kapsúl.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: