Novinka

C - VITAMIN 1000mg 100 kapsúl

C vitamín s výťažkom zo šípok a jadierok z viniča hroznorodého (Vitis Vinifera), obsahujúceho aj bioflavonoidy z citrusových plodov, ako silný pomocník pre silnú imunitu.


  • €0,07 / 1 ks
  • (2 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 18.4.2024
€7
Kategória: VITAMÍNY
 

C - VITAMIN 1000mg 100 kapsúl

 

Vitamín C je jeden z najznámejších, ale zároveň najdôležitejších vitamínov, ktorý má veľa pozitívnych benefitov pre náš organizmus.

Základom vitamínu C je kyselina askorbová, zaujímavosťou je, že názov je odvodený od ochorenia zvaného skorbut, ktorým v minulosti trpeli hlavne námorníci na dlhých plavbách z dôvodu vysokého deficitu vitamínu C. 

Nedostatok vitamínu C môže mať aj dnes neblahé dopady v našom tele, môže spôsobovať choroby ďasien, odlupovanie pokožky, pomalé hojenie rán a zvýšenú náchylnosť na nákazu respiračnými ochoreniami. Dlhodobo nízka hladina vitamínu C môže súvisieť aj s vznikom rakoviny pažeráka a hrtana.

V dnešnej uponáhľanej dobe je veľa ľudí vystavených silnému stresu, ktorý nadmerne zvyšuje spotrebu okrem iných látok dôležitých pre náš organizmus aj spotrebu vitamínu C a znižuje tak odolnosť voči infekciám.

Ak už v našom tele prepukla infekcia, tak spotreba vitamínu C vzrastie 20 až 40-krát. Hlavne biele krvinky potrebujú byť ním bohato zásobené aby mohli čo najúčinnejšie vykonávať svoju úlohu v boji proti chorobe.

Odporúčané je užiť prvú dávku vitamínu C ihneď pri prvých príznakoch ochorenia dýchacích ciest.

Preto vitamín C patrí medzi najdôležitejšie látky na udržanie silného imunitného systému.

Náš organizmus je odkázaný na pravidelný prísun kyseliny askorbovej, pretože nie je uspôsobený si ju sám syntetizovať. Zaujímavosťou je, že takmer všetky ostatné živočíchy túto schopnosť majú.

 

Produkt C - VITAMIN 1000mg 100 kapsúl nie je len obyčajný vitamín C, jeho účinky sú vylepšené unikátnym obsahom, nakoľko obsahuje nielen výťažok zo šípok, jadierok z červeného hrozna, bioflavonoidy z citrusov, ale aj zložku Bioperine® - výťažok z čierneho korenia.

 Svojim unikátnym zložením sa radí medzi najlepšie C vitamíny nielen na našom trhu.

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE : 

1 kapsula denne, najlepšie počas konzumácie jedla

 

BALENIE : 

100 kapsúl 

 

UPOZORNENIE :

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. V žiadnom prípade nenáhradza liečbu určenú lekárom!  Ukladajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: