Úvod / Články / Green Gold IMUNE SLOVENSKO - zelené zlato od firmy WellStar
Tlačiť

Green Gold IMUNE SLOVENSKO - zelené zlato od firmy WellStar

Výživový doplnok IMUNE prináša pocit väčšej vitality a energie počas dňa a zlepšuje schopnosť koncentrácie.

Green Gold IMUNE SLOVENSKO - zelené zlato od firmy WellStar

Green Gold IMUNE označovaný tiež ako "Zelené zlato" je jedinečná kombinácia štyroch druhov morských rias. Riasy patria medzi najstarších obyvateľov tejto planéty, prežili aj v najtvrdších podmienkach a túto svoju odolnosť si zachovali až do dnešných čias. IMUNE je produkt s prvotriednym zložením, skladá sa zo štyroch najcennejších mikrorias - Chlorella Vulgaris, Spirulina Platensis, Lithothamnium Calcareum a Haematococcus Pluvialis. Riasy sú koncentrovaná životná energia. Obsahujú až 4 000 druhov výživných látok, ktoré dokáže náš organizmus vstrebať až na 90 %.

Chlorella Vulgaris je jednobunková sladkovodná riasa, obsahujúca vlákninu, ktorá aktivuje naše trávenie. Vďaka svojej jedinečnej bunkovej konštrukcii dokáže vyplavovať usadené škodlivé a toxické látky z organizmu. Náš žalúdok, pečeň a ľadviny sú po detoxikácii schopné lepšie vykonávať svoju čistiacu úlohu. Takto sa stáva Chlorella dôležitým strážcom nášho zdravia a našej imunity.

Spirulina Platensis je drobulinká špirálovitá mikroriasa, ktorá fotosyntézou mení energiu slnka na výživné látky. Za svoju intenzívnu zelenú farbu vďačí vysokému obsahu chlorofylu, ktorý je mimoriadne dôležitý pre trávenie a výmenu látok v organizme. Spirulina nemá silnú bunkovú membránu, ako ostatné rastliny, preto ju tráviaci trakt nášho organizmu ľahko spracuje, rovnako ako aj všetky vitálne látky, ktoré sa v nej nachádzajú. Obsahuje výrazne väčšie množstvo aminokyselín ako mliečne potraviny. Jej zásaditý charakter bráni prekysleniu organizmu. Jej najdôležitejšími zložkami sú vzácne bielkoviny, viac ako 2 000 enzýmov, rôzne aminokyseliny a vitamíny, ako napríklad úplná škála vitamínov B-komplex, B12, kalcium, horčík, zinok, železo, betakarotén a dôležité mastné kyseliny, ako napríklad kyselina gama-linolenová Lithothamnium Calcareum - tretia najdôležitejšia zložka produktu IMUNE.

Význam Lithothamnium Calcareum spočíva vo vysokom obsahu vápnika, ktorý dosahuje v ľudskom organizme až 90 %-nú vstrebateľnosť. Lithothamnium obsahuje 34 % vápnika v čistej, prírodnej, organickej forme. Živá riasa má červenú farbu, ktorá sa po vysušení mení na bielu. Táto riasa je naviac bohatá na horčík, železo a mnoho ďalších stopových prvkov. Vápnik je nenahraditeĺný pre regeneráciu kostí, zubov, nechtov a vlasov. Súčasná choroba ľudstva - osteoporóza (rednutie kostí) vyžaduje výraznejšiu prevenciu, obzvlášť u žien v období menopauzy. U dospelého človeka sa ročne v jeho kostiach vymení až 20 % vápnika. Staré bunky odumierajú a namiesto nich sa vytvárajú nové, ale len za predpokladu prítomnosti horčíka, D-vitamínu, fosforu a ďalších látok, ktoré napomáhajú absorbovaniu vápnika do organizmu. Mlieko ako prevencia nestačí.

Haematococcus Pluvialis je antioxidant na úrovni prírodných divov. Pre neutralizáciu voľných radikálov potrebujeme prirodzený antioxidant. Astaxanthin, ktorý táto jedinečná mikroriasa v sebe kumuluje v najvyšších známych množstvách spomedzi všetkých organizmov je vo vedeckých a lekárskych kruhoch známy ako najúčinnejší prírodný antioxidant na svete.

Výživový doplnok IMUNE prináša pocit väčšej vitality a energie počas dňa a zlepšuje schopnosť koncentrácie.

 

Vitamíny a Vitalita

Vaša silná imunita

Galéria k článku

Komentáre k článku

Vlasta D.

17. 3. 2016, 20:27

som spokojna preto si objednavam

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Bachova Kvetová Terapia

Bachova Kvetová Terapia

"Príroda nám dáva všetko čo potrebujeme.
Nie je možné, aby zabudla na liečenie našich chorôb."

Čo je kolagén ?

Čo je kolagén ?

Základnou stavebnou zložkou v ľudskom tele je kolagén.

Výrobky FLAVIN 7® - zdravé telo - silná imunita.

Výrobky FLAVIN 7® - zdravé telo - silná imunita.

Najčastejšie otázky o skupine výrobkov FLAVIN 7®

Polyfenoly

Polyfenoly

Polyfenoly sú látky rastlinného pôvodu, ktoré znižujú počet voľných radikálov.

Menopauza

Menopauza

Menopauza - posledná menštruácia v živote ženy.

PROSTA-MIX - zdravá prostata

PROSTA-MIX - zdravá prostata

Komplexné prírodné riešenie mužských problémov.

Zdravé chudnutie

Zdravé chudnutie

Zbavme sa zdravo nadbytočných kilogramov.

Čo sú flavonoidy?

Čo sú flavonoidy?

Veľmi účinné antioxidanty, produkty látkovej výmeny rastlín, ktoré sa vo zvýšenej miere vyskytujú v šupkách,…

TOPlist