Úvod / Články / RGIMMUN SLOVENSKO - zelené zlato od firmy Vitamíny a Vitalita
Tlačiť

RGIMMUN SLOVENSKO - zelené zlato od firmy Vitamíny a Vitalita

Výživový doplnok RGIMMUN prináša pocit väčšej vitality a energie počas dňa a zlepšuje schopnosť koncentrácie.

RGIMMUN SLOVENSKO - zelené zlato od firmy Vitamíny a Vitalita

RGIMMUN označovaný tiež ako "Zelené zlato" je jedinečná kombinácia štyroch druhov morských rias. Riasy patria medzi najstarších obyvateľov tejto planéty, prežili aj v najtvrdších podmienkach a túto svoju odolnosť si zachovali až do dnešných čias.

Chlorella Pyrenoidosa – Dokáže vďaka svojej jedinečnej bunečnej  konštrukcii vyplaviť všetky usadené škodlivé a toxické látky z organizmu. Je to jednobunková sladkovodná riasa obsahujúca vlákninu, na základe ktorej aktivuje naše trávenie. Náš žalúdok, pečeň a ľadviny sú po detoxikácii schopné lepšie vykonávať svoju úlohu. Preto sa Chlorella stáva dôležitým strážcom nášho zdravia a našej imunity.

Spirulina Arthrospira Platensis – je drobulinká špirálovitá morská mikroriasa, ktorá fotosyntézou premení energiu slnka na výživné látky. Za svoju intenzívnu zelenú farbu vďačí vysokému obsahu chlorofylu, ktorý je mimoriadne dôležitý pre trávenie a výmenu látok v našom organizme. Spirulina nemá silnú bunkovú membránu , ako ostatné rastliny, preto ju náš tráviaci trakt ľahko spracuje. Obsahuje výrazne väčšie množstvo aminokyselín, ako mliečne produkty. Jej zásaditý charakter zabráni prekysleniu organizmu. Najdôležitejšie zložky v nej sú: vzácne bielkoviny, viac ako 2000 enzýmov, rôzne aminokyseliny a vitamíny, ako napr. úplná škála vitamínov B-komplex, B12, kalcium, horčík, zinok, železo, betakarotén, dôležité mastné kyseliny.

Haematococcus Pluvialis – táto unikátna mikroriasa v sebe kumuluje Astaxantín v najvyšších známych množstvách spomedzi všetkých organizmov.  Je to najúčinnejší prírodný antioxidant na svete a preto veľmi dôležitý pre neutralizáciu voľných radikálov v našom organizme.

Vápnik – je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov. Prispieva k správnej činnosti svalov, k normálnej zrážanlivosti krvi a tiež k správnej látkovej premene na tvorbu energie. Substancia OVOVITAL obsahuje čisto prírodný vápnik bez chemických a pomocných látok,ktorý ani pri dlhodobom užívaní nezaťažuje organizmus a má až o 30% vyššiu vstrebateľnosť ako syntetický vápnik.

Zinok – minerál, ktorý je životne dôležitý. Prispieva k správnej funkcii imunitného systému, k správnej látkovej premene a tvorba DNA. Ochraňuje bunky pred oxidačným stresom. Prispieva k správnemu fungovaniu mozgu a tiež k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky a dobrého zraku.

Acerola - ochrana buniek pred oxidačným stresom, podporuje tvorbu kolagénu a prispieva k správnej funkcii krvných ciev, podporuje nervový systém,  podporuje imunitný systém, počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, zabraňuje  únave  a vyčerpaniu, zvyšuje vstrebávanie železa, zdravá psychika, prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, srdcové ťažkosti, zlepšuje krvný obeh, silný antioxidant, energia, chráni telo pred starnutím, udržiava celkový stav zraku, prispieva k ochrane pokožky, zmierňuje alergické reakcie.

Vitamíny a Vitalita

Vaša silná imunita

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Vitamíny zo skupiny B (B-komplex)

Vitamíny zo skupiny B (B-komplex)

Dôležité pre zdravie, krásu a vitalitu.

PROBIOTIKÁ

PROBIOTIKÁ

Základom silného imunitného systému je dobre fungujúci a zdravý tráviaci systém.

Detoxikácia organizmu

Detoxikácia organizmu

Detoxikácia nielen pre zdravie, ale aj pre krásu

Kmeňové bunky

Kmeňové bunky

Nový objav, nová kategória v skupine výživových doplnkov - OLIMPIQ® STEMXCELL.

Menopauza

Menopauza

Menopauza - posledná menštruácia v živote ženy.

Imunitný systém

Imunitný systém

Imunitný systém, náš osobný strážca.

Tipy na vianočné darčeky

Tipy na vianočné darčeky

Zdravie je to najcennejšie čo máme. Ak nám chýba, nedokážeme si užívať život presne tak, ako by sme chceli.

Výrobky FLAVIN 7® - zdravé telo - silná imunita.

Výrobky FLAVIN 7® - zdravé telo - silná imunita.

Najčastejšie otázky o skupine výrobkov FLAVIN 7®

TOPlist