Úvod / Články / RGIMMUN SLOVENSKO - zelené zlato od firmy Vitamíny a Vitalita
Tlačiť

RGIMMUN SLOVENSKO - zelené zlato od firmy Vitamíny a Vitalita

Výživový doplnok RGIMMUN prináša pocit väčšej vitality a energie počas dňa a zlepšuje schopnosť koncentrácie.

RGIMMUN SLOVENSKO - zelené zlato od firmy Vitamíny a Vitalita

RGIMMUN označovaný tiež ako "Zelené zlato" je jedinečná kombinácia štyroch druhov morských rias. Riasy patria medzi najstarších obyvateľov tejto planéty, prežili aj v najtvrdších podmienkach a túto svoju odolnosť si zachovali až do dnešných čias.

Chlorella Pyrenoidosa – Dokáže vďaka svojej jedinečnej bunečnej  konštrukcii vyplaviť všetky usadené škodlivé a toxické látky z organizmu. Je to jednobunková sladkovodná riasa obsahujúca vlákninu, na základe ktorej aktivuje naše trávenie. Náš žalúdok, pečeň a ľadviny sú po detoxikácii schopné lepšie vykonávať svoju úlohu. Preto sa Chlorella stáva dôležitým strážcom nášho zdravia a našej imunity.

Spirulina Arthrospira Platensis – je drobulinká špirálovitá morská mikroriasa, ktorá fotosyntézou premení energiu slnka na výživné látky. Za svoju intenzívnu zelenú farbu vďačí vysokému obsahu chlorofylu, ktorý je mimoriadne dôležitý pre trávenie a výmenu látok v našom organizme. Spirulina nemá silnú bunkovú membránu , ako ostatné rastliny, preto ju náš tráviaci trakt ľahko spracuje. Obsahuje výrazne väčšie množstvo aminokyselín, ako mliečne produkty. Jej zásaditý charakter zabráni prekysleniu organizmu. Najdôležitejšie zložky v nej sú: vzácne bielkoviny, viac ako 2000 enzýmov, rôzne aminokyseliny a vitamíny, ako napr. úplná škála vitamínov B-komplex, B12, kalcium, horčík, zinok, železo, betakarotén, dôležité mastné kyseliny.

Haematococcus Pluvialis – táto unikátna mikroriasa v sebe kumuluje Astaxantín v najvyšších známych množstvách spomedzi všetkých organizmov.  Je to najúčinnejší prírodný antioxidant na svete a preto veľmi dôležitý pre neutralizáciu voľných radikálov v našom organizme.

Vápnik – je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov. Prispieva k správnej činnosti svalov, k normálnej zrážanlivosti krvi a tiež k správnej látkovej premene na tvorbu energie. Substancia OVOVITAL obsahuje čisto prírodný vápnik bez chemických a pomocných látok,ktorý ani pri dlhodobom užívaní nezaťažuje organizmus a má až o 30% vyššiu vstrebateľnosť ako syntetický vápnik.

Zinok – minerál, ktorý je životne dôležitý. Prispieva k správnej funkcii imunitného systému, k správnej látkovej premene a tvorba DNA. Ochraňuje bunky pred oxidačným stresom. Prispieva k správnemu fungovaniu mozgu a tiež k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky a dobrého zraku.

Acerola - ochrana buniek pred oxidačným stresom, podporuje tvorbu kolagénu a prispieva k správnej funkcii krvných ciev, podporuje nervový systém,  podporuje imunitný systém, počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, zabraňuje  únave  a vyčerpaniu, zvyšuje vstrebávanie železa, zdravá psychika, prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, srdcové ťažkosti, zlepšuje krvný obeh, silný antioxidant, energia, chráni telo pred starnutím, udržiava celkový stav zraku, prispieva k ochrane pokožky, zmierňuje alergické reakcie.

Vitamíny a Vitalita

Vaša silná imunita

Galéria k článku

Komentáre k článku

Doposiaľ nebol pridaný žiadny komentár.

Komentáre môžu pridávať len registrovaní užívatelia.

Vybrané články

Kmeňové bunky

Kmeňové bunky

Nový objav, nová kategória v skupine výživových doplnkov - OLIMPIQ® STEMXCELL.

Výrobky FLAVIN 7® - zdravé telo - silná imunita.

Výrobky FLAVIN 7® - zdravé telo - silná imunita.

Najčastejšie otázky o skupine výrobkov FLAVIN 7®

Kyselina hyalurónová a jej účinky na kĺby a pleť

Kyselina hyalurónová a jej účinky na kĺby a pleť

Kyselina hyalurónová je priehľadná látka, ktorá má výnimočnú schopnosť viazať vlhkosť.

Menopauza

Menopauza

Menopauza - posledná menštruácia v živote ženy.

Choroby súvisiace s obezitou

Choroby súvisiace s obezitou

Obezita sa dnes považuje za ochorenie, ktorého závažnosť je porovnateľná s ischemickou chorobou srdca.

Detoxikácia organizmu

Detoxikácia organizmu

Detoxikácia nielen pre zdravie, ale aj pre krásu

Zdravé chudnutie

Zdravé chudnutie

Zbavme sa zdravo nadbytočných kilogramov.

PROSTA-MIX - zdravá prostata

PROSTA-MIX - zdravá prostata

Komplexné prírodné riešenie mužských problémov.

TOPlist