FLATUMED FORTE 50 kapsúl

Kvalitný produkt s výťažkom rasce lúčnej na podporu dobrého trávenia.


  • €0,10 / 1 ks
  • (1 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 19.4.2024
€5,20
Kategória: VITAMÍNY
 

FLATUMED FORTE 50 kapsúl

 

Aj keď rasca lúčna má široké využitie v gastronómii a potravinárskom odvetví, dokáže veľmi účinne znižovať až neutralizovať plynatosť, napríklad po nadmernej konzumácii strukovín, resp. jedál pripravených z kapusty, ktoré môžu spôsobovať spomínanú plynatosť a pocit nadúvania. 

Výťažok z rasce lúčnej v spojení s účinnou zložkou Simetikón pomáhajú k lepšiemu tráveniu a tým eliminovaniu tvorbe plynov po konzumácii jedál, ktoré môžu spôsobovať nadmernú plynatosť. Tiež prinášajú úľavu pri črevných alebo brušných ťažkostiach. Simetikón môže účinne znížiť povrchové napätie vzduchových bublín prítomných v tráviacom ústrojenstve.

 

DÁVKOVANIE :

Doporučená dávka je 1 kapsula denne počas jedla, alebo hneď po jedle. Zapiť dostatočným množstvom čírej vody. Vhodné je užiť kapsulu aj pred spaním na noc.

 

UPOZORNENIE :

Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Neužívajte ho ak ste precitlivený na akúkoľvek zkožku prípravku! Nie je vhodný pre deti, ale pre dospelých. Dbajte na rôznorodú, vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. 

Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme pri teplote do 25 stupňov Celzia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: