GINKGO BILOBA 100 kapsúl

Obľúbený produkt kvôli vynikajúcim vlastnostiam samotného Ginkgo Biloba. Pomáha k vyššej sústredenosti, zlepšuje pamäť  a krvný obeh.

Okrem množstva prospešných účinkov, prispieva aj k celkovej duševnej rovnováhe.


  • €0,13 / 1 ks
  • (2 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 11.12.2023
€12,99
Kategória: VITAMÍNY
 

GINKGO BILOBA 100 kapsúl

 

Ginkgo dvojlaločné, je tu už viac ako 200 miliónov rokov, je to majestátny strom, ktorý nielen pre svoj vznešený zjav, ale hlavne pre výnimočné vlastnosti spojené s liečivými účinkami je v ázijských krajinách uctievaný ako posvätný strom. 

Výťažok z vejárovitých listov v nami ponúkanom produkte je je štandardizovaný na 27% obsah Ginkgo flavónových glykozidov vysokej kvality, obsahujúci rastlinné výťažky.

Je už všeobecne známe, že Ginkgo nám dokáže znížiť reakčný čas napr. pri učení tým, že nám zabezpečí dostatočné prekrvenie mozgu. Zároveň zlepšuje aj našu pamäť a súčasne dokáže zlepšiť prekrvenie dolných aj horných končatín. Môže zmierňovať kŕče, osvedčil sa aj pri opakovaných zápaloch žíl, alebo pri kŕčových žilách.

Prekrvuje aj končatiny, čo je z hľadiska preventívneho veľmi ústretové predchádzaniu vzniku kŕčových žíl, resp. kornateniu ciev.

Môžeme ho preventívne užívať aj z dôvodu predídenia infarktu, mozgovej príhode, dokonca sa odporúča užívať aj pri alzheimerovej a parkinsonovej chorobe. A preventívne znižuje riziko krvných zrazenín.

Vystupuje aj ako výrazný antioxidant, tiež znižuje hladinu tzv. "zlého LDL cholesterolu". Tlmí bolesti hlavy, depresie s úzkostlivými stavmi.

Tento jeden zo zázrakov a darov prírody má ešte viac prospešných účinkov ako napríklad : môže pôsobiť proti impotencii, nápomocný pri liečbe astmy, očných problémov, či cukrovky, účinný je aj v potláčaní a odstránení hučania v ušiach.

 

DÁVKOVANIE :

Odporúčaná dávka sú 2 kapsule denne, užiť najlepšie po jedle a zapiť dostatočným množstvom čistej vody.

 

UPOZORNENIE :

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte!

Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí!

Pre obsah Ginkgo Biloba sa užívanie neodporúča v čase tehotenstva, dojčenia, neodporúča sa užívať spolu s liekmi zabraňujúcimi zrážanlivosť krvi, ako aj pred operáciami, pretože spôsobuje predĺženie doby zrážanlivosti krvi. Môže vplývať na hladinu krvného cukru, z toho dôvodu by sa cukrovkári mali pred užívaním produktu poradiť so svojim ošetrujúcim lekárom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: