HUMAC nativ 120 kapsúl

Výživový doplnok HUMAC nativ je produkt 100% prírodného pôvodu s účinnou látkou aktivovaných prírodných humínových kyselín. prírodné humínové kyseliny sú komplexné zlúčeniny s vysokou biologickou účinnosťou.


  • €0,40 / 1 ks
  • Objednané
€47,99
Kategória: HUMAC nativ
Položka bola vypredaná...
 

HUMAC nativ 120 kapsúl

 

Humínové kyseliny majú veľké množstvo preukázaných pozitívnych účinkov na náš organizmus. 

Humínové kyseliny sú prírodné organické látky, ktoré vznikajú chemickým a biologickým rozkladom organickej hmoty rastlinného pôvodu a syntetickou činnosťou mikroorganizmov. 

Zložitá štruktúra humínových kyselín spôsobuje, že sú vo vode prakticky nerozpustné, zároveň vykazujú vysokú biologickú aktivitu. Obsahujú minimálne 70 minerálov a stopových prvkov ľahko dostupných pre ľudský organizmus, z ktorého umožňujú viazať a odbúravať ťažké kovy a organické toxíny z organizmu. Sú schopné ovplyvňovať imunitný systém a regulovať jeho aktivitu - sú to imunomodulátory.

 

Surovinová masa prírodných humínových látok obsahuje všetky prírodné aminokyseliny. Tento zdroj makro, mikro a stopových prvkov, ktoré sú prípravkami prístupné pre ľudský organizmus má výrazný vplyv na rast a korekciu imunity nielen ľudských, ale všetkých živých organizmov. Pri skúmaní účinku humínových kyselín na vírusy vyvolávajúce aj nádory sa zistilo, že zastavujú replikáciu vírusu HPV (Human papillomavirus) a HSV1 (Herpes simplex virus 1). Pri HIV infekciách sa zistilo, že zabraňujú fúzii T-buniek. Humínové kyseliny výrazne podporia imunitný systém tým, že zabraňujú degradácii imunitných buniek (mastocytov a lymfocytov), stimulujú makrofágy a neutrofily a zvyšujú vylučovanie imunogénnych cytokínov.

 

Prínosom humínových kyselín je dopĺňanie minerálov a stopových prvkov napomáha stavbe kostí, môže zlepšovať kardiovaskulárny a tráviaci systém.

Chelátovo viazanými minerálnymi látkami sa vyrovnáva vnútorná harmónia nášho organizmu a prispieva k celkovej vitalite.

 

Humínové kyseliny pôsobia protizápalovo, stimulujú imunitný systém, pomáhajú detoxikácii organizmu, prispievajú k elektrochemickej rovnováhe, majú pozitívny vplyv pri ochoreniach celého pohybového ústrojenstva.

Pravidelná detoxikácia organizmu humínovými kyselinami dokáže zabrániť akumulácii kontaminantov a tým znížiť pravdepodobnosť prepuknutia zdravotných problémov.

Dokážu viazať a eliminovať ťažké kovy a toxické látky prijímané v strave ako sú napr. postrekové látky, PCB, dioxíny a pod.

 

DÁVKOVANIE :

Odporúčaná dávka :

Deti od 3 do  8  rokov : 1 kapsula denne

Deti od 9 do 15 rokov : 1 kapsula = 2 x denne

Deti od 15 rokov a dospelí : 2 až 4 kapsule denne ( odporúčané 2 kapsule ráno a 2 večer )

V podstate prípravok môžete užívať kedykoľvek počas dňa, dá sa užiť aj 4 kapsuly naraz, alebo si dávku rozdeliť a postupne užiť počas dňa.

Je vhodné ich užívať s minimálne trojhodinovým odstupom od iných produktov a liekov.

Ak má niekto problém s prehĺtaním kapsúl, môže sa ich obsah vysypať na lyžičku a zapiť dostatočným množstvom vody.

 

2 KAPSULE OBSAHUJÚ :

Humínové látky:

1280 mg

z toho humínové kyseliny

917,18 mg

železo v prírodnej forme

2,62 mg (*RVH 18,7 %)

a humín

360,20 mg

 

*Referenčná výživová hodnota pre dospelých

 

UPOZORNENIE : 

Aj keď humínové kyseliny majú pozitívny vplyv na náš organizmus môžu sa v ojedinelých prípadoch vyskytnúť menšie ťažkosti ako napr. hnačky alebo zápchy, menšia nevoľnosť a možné je aj krátkodobé zdanie zhoršenia zdravotného stavu. Ani v takomto prípade sa neodporúčame prestať užívať humínové kyseliny, ale optimálne je znížiť dávku, počkať na ustálenie stavu a až následne potom dávku zvyšovať.

Skladujte na chladnom, suchom a tmavom mieste pri teplote od +6 °C do +25 °C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Nepresahujte odporúčanú dennú dávku! Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Neodporúča sa pre tehotné a dojčiace ženy a deti do 3 rokov veku. Uskladňujte mimo dosahu malých detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: