HUMAC nativ - špeciál

Výživové doplnky s výťažkom humínových kyselín obohatené o vynimočné účinky Gravioly a Macy. Kombinácia s výťažkami týchto výnimočných rastlín umocňujú ich účinok na vyššiu úroveň. 

Graviola sa vďaka obsahu unikátnych acetogenínov vyznačuje účinkami proti rôznym typom rakoviny (najmä pankreasu, pľúc, hrubého čreva, pŕs a prostaty). 

Maca je vďaka svojmu unikátnemu zloženiu schopná prirodzenou cestou nastoliť v organizme hormonálnu rovnováhu. S hormonálnou rovnováhou súvisí aj podpora libida a potencie, zmiernenie depresie, stresu, únavy, posilnenie pamäte a koncentrácie a zvýšenie celkovej vitality tela. Maca má schopnosť prinavrátiť telu fyzické i psychické zdravie.

 

Najpredávanejšie

 • Radiť podľa:
 • 2 položiek celkom

Stránka 1/1

 • Hn Graviola 90
  Výživový doplnok HUMAC nativ s výťažkom aktivovaných humínových kyselín obohatený o výnimočné účinky Gravioly. Kombinácia s výťažkom tejto výnimočnej rastliny umocňuje ich...
  Dostupnosť:Objednané
  Kód:322
 • Hn Maca 90
  Výživový doplnok HUMAC nativ s výťažkom aktivovaných humínových kyselín obohatený o výnimočné účinky Macy. Kombinácia s výťažkom tejto výnimočnej rastliny...
  Dostupnosť:Objednané
  Kód:325