Úvod / Informácie / Ochrana osobných údajov
Tlačiť

Ochrana osobných údajov

Všeobecné pravidlá ochrany osobných údajov.

Ochrana osobných údajov

 

Všetky údaje zanechané s cieľom nákupu sú prísne strážené a utajené vnútri databázy. Zárukou, že Vaše osobné a finančné údaje sú zabezpečené a strážené počas vykonávania objednávok prostredníctvom Webshopu, sú určité technologické opatrenia.

Bezpečnosť

Bezpečnosť Vašich údajov je pre nás veľmi dôležitá. Riadime sa podľa všeobecne uznávaných pravidiel a štandardov, aby sme ochránili osobné údaje.

Momentálne je možné za objednávku zaplatiť jedine na dobierku, doručovateľovi, keď doručí balík. V prípade umožnenia platby kartou budete presmerovaní na stránku pre bezpečné platenie kartou, ktorá nám neposkytuje údaje o Vašej platobnej karte. Bude sa používať secure socket layer techológia (SSL).

Politika ochrany súkromia

Obchod má porozumenie pre Vašu znepokojenosť kvôli osobným údajom, aby oni neboli zneužité. Sme povinní ochrániť všetky Vaše údaje počas akejkoľkvek návštevy našej stránky alebo akejkoľvek komunikácie s našou stránkou. Vaše osobné údaje nebudeme nikdy meniť alebo preposielať tretej osobe. Táto Politika ochrany súkromia vymedzuje, ktoré údaje používame a ako údaje používame.

1. Identifikácia údajov

Pod termínom „osobné údaje“ máme na mysli: meno a priezvisko, adresa, e-mailová adresa a telefónne číslo. Zhromažďujeme a ukladáme si Vaše osobné údaje z dvoch hlavných dôvodov. Prvý je ten, aby sme mohli spracovať Vašu objednávku, odoslať ju, dostať potvrdenie o jej odoslaní, ako aj všetky ostatné informácie, dokým sa objednávka nedoručí. Druhý dôvod je ten, aby sme Vás mohli uprednostniť ako špeciálneho zákazníka, aby sme Vám poskytli lepšie služby a umožnili nahliadnuť do novej ponuky.

2. Údaje, ktoré nie sú osobné

Ako dodatok k Vašim osobným údajom používame informácie o Vašej návšteve stránky a jej používaní, ktoré obsahujú Vašu IP adresu, informácie o prehliadači a adresy stránok s odporúčaním, aby sme lepšie porozumeli spôsobu ako naši zákazníci a návštevníci používajú tento obchod. Tento druh informácií Vás neidentifikuje ako individuálnu osobu.

3. Cookies

Koláčiky, alebo cookies, sú malé súbory s informáciami poslané na Váš počítač a sú uložené na Vaše zariadenie. Koláčiky Vám pomáhajú používať obchod, ako aj ostatné internetové stránky, takým spôsobom, že si pamätajú informácie zo stránok, ktoré ste si prehliadali, ako aj uložené účty na jednotlivých stránkach, ktoré ste si uložili, atď. Na Vašom prehliadači môžete zmeniť nastavenia ak chcete, aby koláčiky neboli ukladané na Váš počítač, a môžete aj vymazať koláčiky, ktoré sú už uložené.

4. Ostatné údaje

Môžeme taktiež vidieť Vašu IP adresu, s ktorou používate internet, aby ste mali prístup k používaniu obchodu. Tieto údaje nie sú osobné, ale pomáhajú nám zistiť, akým spôsobom návštevníci používajú našu stránku, ako aj frekvenciu, aby sme naopak vedeli našim zákazníkom poskytnúť čo najlepšie služby.

5. Zmena podmienok

Táto zmluva predstavuje neoddeliteľnú súčasť podmienok internetovej stránky, v ktorej sú dve strany zahrnuté do dohody. Máme právo na upravovanie zmluvy z času na čas. Každá zmena alebo oprava tejto zmluvy automaticky vykonáva zmenu obsahu tejto internetovej stránky.

O všetkých zmenách budete upozornený na našej osobnej stránke alebo prostredníctvom e-mailu. V akomkoľvek prípade, ak aj naďalej chcete pokračovať používať túto stránku po akýchkoľvek zmenách, musíte súhlasiť s tými zmenami. Ak s akýmikoľvek zmenami a užívateľskými podmienkami nesúhlasíte čiastočne alebo úplne, žiadame, aby ste túto stránku nepoužívali.

Prílohy

K článku neboli pridané žiadne prílohy.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Vybrané články

Vitamíny zo skupiny B (B-komplex)

Vitamíny zo skupiny B (B-komplex)

Dôležité pre zdravie, krásu a vitalitu.

Bachova Kvetová Terapia

Bachova Kvetová Terapia

"Príroda nám dáva všetko čo potrebujeme.
Nie je možné, aby zabudla na liečenie našich chorôb."

Choroby súvisiace s obezitou

Choroby súvisiace s obezitou

Obezita sa dnes považuje za ochorenie, ktorého závažnosť je porovnateľná s ischemickou chorobou srdca.

Imunitný systém

Imunitný systém

Imunitný systém, náš osobný strážca.

IMUNE - zelené zlato

IMUNE - zelené zlato

Výživový doplnok IMUNE prináša pocit väčšej vitality a energie počas dňa a zlepšuje schopnosť koncentrácie.

Predmenštruačný syndróm - PMS

Predmenštruačný syndróm - PMS

Hormonálna nerovnováha

Výrobky FLAVIN 7®

Výrobky FLAVIN 7®

Najčastejšie otázky o skupine výrobkov FLAVIN 7®

TOPlist