KIDS IMMUN-MULTI 120 ks- posilnenie imunity

Je veľmi dôležité aby aj deti mali odolnú imunitu voči bežným chorobám a mohli tak byť plné vitality a vychutnávať si činnosť, ktorá ich baví. KIDS IMMUN-MULTI s jahodovou príchuťou je vyrobený bez laktózy, konzervačných látok a umelých farbív, neobsahuje lepok, sóju ani cukor. Je nízkokalorický.


  • €0,18 / 1 ks
  • Objednané
€21,50
Kategória: VITAMÍNY
Položka bola vypredaná...
 

KIDS IMMUN-MULTI 120 ks- posilnenie imunity

 

Tento pre deti vytvorený produkt je veľmi obľúbený pre príjemnú formu gumových vitamínov a ešte s neodolateľnou jahodovou príchuťou.

Obsahuje 8 veľmi dôležitých vitamínov, ktoré sú nakombinované špeciálne pre deti a beta-glukán. 120 kusové balenie vydá na 40 dňovú kúru.

Tieto vitamíny budú deti zbožňovať nakoľko sa konzumujú ľahko presne ako gumové cukríky. Vitamín je potrebné poriadne rozžuť a potom prehltnúť, nie je potrebné zapíjať tekutinou.

 

KIDS IMMUN-MULTI je zložený z vitamínov :

- vitamín A

- vitamín B6

- vitamín B9

- vitamín B12

- vitamín C

- vitamín D

- vitamín E

- biotín

- pridaný beta-glukán

 

DÁVKOVANIE :

3 vitamíny za deň - rozžuť a potom prehltnúť, nie je potrebné zapíjať tekutinou.

 

 

UPOZORNENIE :

Denná dávka sa nesmie prekračovať. Užitie viacerých vitamínov ako je predpísané množstvo môže viesť k žalúdočným bolestiam. Užívanie výživového doplnku nenahrádza vyváženú pestrú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí, v uzavretom balení, na suchom, chladnom mieste pri teplote do max. 25oC. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: