KĹBY

Byť v pohybe, jedna zo základných podmienok aby sme si mohli užívať radosti a príležitosti, ktoré nám život ponúka, či sa jedná o športovanie, cestovanie, turistiku alebo len nedeľnú prechádzku v krásnom počasí. Ale občas preženieme svoje sily, a potom vekom príde čas, keď už máme bolesti a chrupavka už nedokáže produkovať dostatočné množstvo kĺbového maziva a pohyb nám robí ťažkosti. V tejto kategórii vám ponúkame kvalitné výživové doplnky a kolagén, ktoré zmiernia bolesť a budú nápomocné pohybovému aparátu pre uľahčenie pohybu. Všetci to poznáme a veľmi dobre uvedomujeme, že ak stratíme pohyb - stratíme všetko - nakoľko sme boli stvorení pre pohyb. 

 

Najpredávanejšie

 • Radiť podľa:
 • 5 položiek celkom

Stránka 1/1

 • ASU 300 LERAM
  Špeciálne vyvinutá novinka extrakt z avokáda a sóje, ktorá prispieva k tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a kostí. VÝŽIVOVÝ DOPLNOK S OBSAHOM ASU (300MG)A VITAMÍNU C.
  Dostupnosť:Skladom 1 ks
  Kód:175
 • COLLAGEN rfNovinka
  Kolagén vyrobený z kvalitného hovädzieho a rybacieho kolagénu Naticol® z morských rýb v príjemnej príchuti - MALINA.
  Dostupnosť:Objednané
  Kód:418
 • COLLAGEN efNovinka
  Kolagén vyrobený z kvalitného hovädzieho a rybacieho kolagénu Naticol® z morských rýb v príjemnej príchuti - BAZOVÝ KVET.
  Dostupnosť:Skladom 1 ks
  Kód:415
 • GLUKOZAMÍN CHONDROITÍN
  Glukozamín sulfát a chondroitín sulfát sú základnými stavebnými zložkami kĺbovej chrupavky a iných spojivových tkanív - kostí, väzív a šliach.
  Dostupnosť:Objednané
  Kód:157
 • JOINT SUPPORT 90
  Hlavné zložky Glukozamín a Chondroitín významne posilňujú kosti, šľachy a chrupavky. Ich účinok umocňuje pridaný Metyl Sulfonyl metán ako aj vitamín C a vitamín E.
  Dostupnosť:Skladom 2 ks
  Kód:403