MEGA GINSENG 100 kapsúl

Výťažky kórejského ženšenu, ktorý je jemne mletý, kvôli lepšej vstrebateľnosti. Kórejský ženšen bol tradične používaný pre zvýšenie fyzického a psychického výkonu.


  • €0,16 / 1 ks
€15,50
Kategória: VITAMÍNY
 

MEGA GINSENG 100 kapsúl

 

Kórejský ženšen prirodzene obsahuje také účinné látky, ako sú ginsenozidy a flavonoidy, ktoré sú bioaktívnymi látkami. Kórejský ženšen bol tradične používaný pre zvýšenie fyzického a psychického výkonu.

 

DÁVKOVANIE :

Odporúča sa denne užiť 1 kapsulu Mega Ginzeng spolu s jedlom, s dostatočným množstvom tekutín. Každodenné užívanie sa odporúča v trvaní najviac 6 týždňov, po 2 týždňoch prestávky možno v užívaní pokračovať.

 

ZLOŽENIE :

Bulking Agent (Microcrystalline Cellulose), Bovine Gelatin, Panax ginseng Root extract (min. 80% Ginsenosides), Color (Titanium Dioxide)

 

UPOZORNENIE :

Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby s kardiovaskulárnymi ochoreniami. Pred užívaním konzultujte so svojím lekárom. Môže mať vplyv na hladinu cukru v krvi. Pri výskyte nežiadajúcich účinkov okamžite prerušte užívanie a konzultujte so svojím lekárom. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Musia sa uskladňovať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Musia sa uskladňovať mimo dosahu malých detí.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: