MEGA GINSENG 100 kapsúl

Výťažky kórejského ženšenu, ktorý je jemne mletý, kvôli lepšej vstrebateľnosti. Kórejský ženšen bol tradične používaný pre zvýšenie fyzického a psychického výkonu.


  • €0,16 / 1 ks
€15,50
Kategória: VITAMÍNY
 

MEGA GINSENG 100 kapsúl

 

Kórejský ženšen (panax ginseng) už pred viac tisíckami rokov známy v čínskom ľudovom lekárstve ako rastlina, z ktorej výťažok prirodzene pomáha k zlepšeniu kvality života po zdravotnej stránke a k jeho predĺženiu. Aj preto ho ľudia pomenovali rôznymi názvami, ktoré o jeho účinkoch veľa naznačujú napríklad : " koreň života", "stosil", "všehoj ženšenový", "dar bohov", či "zázrak prírody".

Aktívnymi zložkami sú saponinové glykosidy (ginsenosidy - panaxodsidy), a potom obsahuje veľké množstvo minerálov napríklad z mnohých spomenieme aspoň tie najznámejšie : vápnik, fosfor, železo, síra, mangán, draslík, sodík, kremík a mnoho ďalších. 

Toto všetko prispieva k tomu, že produkt MEGA GINSENG vyrobený ako kvalitný extrakt kórejského ženšenu sa celkovo postará o odolnosť voči fyzickému, ale hlavne duševnému stresu.

Preventívne môže pomôcť pri srdcových ochoreniach, znížiť  vysoký krvný tlak a zregenerovať po prekonaní infarktu myokardu.

Má tiež antioxidačné účinky, zlepšuje erekciu a tiež zvyšuje hladinu testosterónu a tvorbu spermií.

Znižuje hladinu cukru v krvi, čím môže byť prospešný pre diabetikov.

Podporuje imunitu, dokáže znížiť úbytok kostnej drene pri chemoterapii, potlačuje preventívne rast zhubných buniek.

 

DÁVKOVANIE :

Odporúča sa denne užiť 1 kapsulu medzi jedlami, optimálna dĺžka užívania 2 až 3 týždne potom ženšen na týždeň vynechať. Neužívajte ženšen na noc pred spaním ! 

 

UPOZORNENIE :

Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby s kardiovaskulárnymi ochoreniami. Pred užívaním konzultujte so svojím lekárom. Môže mať vplyv na hladinu cukru v krvi. Pri výskyte nežiadajúcich účinkov okamžite prerušte užívanie a konzultujte so svojím lekárom. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Musia sa uskladňovať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Produkt sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Musia sa uskladňovať mimo dosahu malých detí.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: