RGIMMUN - "ZELENÉ ZLATO"

Výživový doplnok RGIMMUN prináša pocit väčšej vitality a energie počas dňa a zlepšuje schopnosť koncentrácie.

 RGIMMUN-zelene-zlato-clanok

RGIMMUN označovaný tiež ako "Zelené zlato" je jedinečná kombinácia troch druhov morských rias. Riasy patria medzi najstarších obyvateľov tejto planéty, prežili aj v najtvrdších podmienkach a túto svoju odolnosť si zachovali až do dnešných čias.

Chlorella Pyrenoidosa – Dokáže vďaka svojej jedinečnej bunečnej  konštrukcii vyplaviť všetky usadené škodlivé a toxické látky z organizmu. Je to jednobunková sladkovodná riasa obsahujúca vlákninu, na základe ktorej aktivuje naše trávenie. Náš žalúdok, pečeň a ľadviny sú po detoxikácii schopné lepšie vykonávať svoju úlohu. Preto sa Chlorella stáva dôležitým strážcom nášho zdravia a našej imunity.

Spirulina Arthrospira Platensis – je drobulinká špirálovitá morská mikroriasa, ktorá fotosyntézou premení energiu slnka na výživné látky. Za svoju intenzívnu zelenú farbu vďačí vysokému obsahu chlorofylu, ktorý je mimoriadne dôležitý pre trávenie a výmenu látok v našom organizme. Spirulina nemá silnú bunkovú membránu , ako ostatné rastliny, preto ju náš tráviaci trakt ľahko spracuje. Obsahuje výrazne väčšie množstvo aminokyselín, ako mliečne produkty. Jej zásaditý charakter zabráni prekysleniu organizmu. Najdôležitejšie zložky v nej sú: vzácne bielkoviny, viac ako 2000 enzýmov, rôzne aminokyseliny a vitamíny, ako napr. úplná škála vitamínov B-komplex, B12, kalcium, horčík, zinok, železo, betakarotén, dôležité mastné kyseliny.

Haematococcus Pluvialis – táto unikátna mikroriasa v sebe kumuluje Astaxantín v najvyšších známych množstvách spomedzi všetkých organizmov.  Je to najúčinnejší prírodný antioxidant na svete a preto veľmi dôležitý pre neutralizáciu voľných radikálov v našom organizme.

Vápnik – je potrebný na udržanie zdravých kostí a zubov. Prispieva k správnej činnosti svalov, k normálnej zrážanlivosti krvi a tiež k správnej látkovej premene na tvorbu energie. Substancia OVOVITAL obsahuje čisto prírodný vápnik bez chemických a pomocných látok,ktorý ani pri dlhodobom užívaní nezaťažuje organizmus a má až o 30% vyššiu vstrebateľnosť ako syntetický vápnik.

 

Zinok – minerál, ktorý je životne dôležitý. Prispieva k správnej funkcii imunitného systému, k správnej látkovej premene a tvorba DNA. Ochraňuje bunky pred oxidačným stresom. Prispieva k správnemu fungovaniu mozgu a tiež k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov, pokožky a dobrého zraku.

Acerola - ochrana buniek pred oxidačným stresom, podporuje tvorbu kolagénu a prispieva k správnej funkcii krvných ciev, podporuje nervový systém,  podporuje imunitný systém, počas intenzívnej telesnej námahy a po nej, zabraňuje  únave  a vyčerpaniu, zvyšuje vstrebávanie železa, zdravá psychika, prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, srdcové ťažkosti, zlepšuje krvný obeh, silný antioxidant, energia, chráni telo pred starnutím, udržiava celkový stav zraku, prispieva k ochrane pokožky, zmierňuje alergické reakcie.

 

Vitamíny a Vitalita
Vaša silná imunita