Výrobky FLAVIN 7® - zdravé telo

Najčastejšie otázky o skupine výrobkov FLAVIN 7®

 clanok flaviny

Produkty skupiny FLAVIN 7® obsahujú vo vysokej koncentrácii flavonoidy. Vedecké štúdie potvrdzujú významnú úlohu flavonoidov na udržanie zdravia a  v prevencii proti chorobám. Pozitívne vplývajú na ochranu srdcovo-cievneho systému, znižujú hladinu cholesterolu a zabraňujú zhlukovaniu krvných doštičiek, čím znižujú riziko vzniku srdcovo-cievnych ochorení. Blokovaním metabolických enzýmov zabraňujú aktivácii rakovinotvorných látok. Veda taktiež potvrdila protizápalové, antialergické a hepatoprotektívne účinky flavonoidov. Flavonoidy majú pozitívnu úlohu v procese posilňovania imunitného systému. Flavonoidy sú účinné antioxidanty.

 

Čomu prospieva FLAVIN 7®?

Je vynikajúci pri chorobách srdca a obehového systému. Zlepšuje funkciu krvotvorných orgánov, zvyšuje pružnosť cievnych stien, znižuje hladinu cholesterolu, zabraňuje arteroskleróze, zhlukovaniu krvných doštičiek, znižuje krvný tlak. Odporúča sa na posilnenie oslabeného organizmu, pretože má posilňujúci účinok na imunitný systém. Je vhodný pre ľudí postihnutých nádorovými ochoreniami ako doplňujúca terapia, pretože znižuje nežiaduce účinky chemoterapie. Starším ľudom pomáha v prevencii trombózy a cukrovky. U športovcov je vhodný na zvýšenie výkonu, pričom nemá dopujúce účinky.

 

Ako dlho sa môžu úžívať prípravky FLAVIN 7®?

Na prevenciu vo forme kúry 4-6 mesiacov ročne. Možno ich užívať aj nepretržite, flavonoidy významne podporujú vstrebávanie vitamínov, ich predávkovanie je vylúčené.

 

Obsahuje prípravok FLAVIN 7® cukry, môžu ho užívať aj diabetici?

Obsah cukru je 0,16 g/ 10 ml. Môžu ho užívať aj diabetici.

 

Aký je rozdiel medzi kapsulou a nápojom?

Kapsula obsahuje jednu účinnú látku naviac a to cholín, ktorý pozitívne ovplyvňuje mozgové procesy.

 

Aké vitamíny a minerálne látky obsahuje FLAVIN 7®?

Je to vitamín C, E, H, vápnik, horčík, draslík, železo atď., tie ktoré sú obsiahnuté v danom ovocí, z ktorého sa kvapky alebo kapsule vyrábajú, umelo sa vitamíny do týchto prípravkov nepridávajú.

 

Môže sa FLAVIN 7® užívať počas tehotenstva alebo kojenia?

Zdraviu prospešný účinok antioxidantov zlepšuje kondíciu aj počas tehotenstva, posilňuje imunitný systém.

 

Aké sú vedľajšie účinky, kontraindikácie?

Vedľajšie účinky nie sú známe. Na lepšie vstrebávanie prípravku FLAVIN 7® je dobré vypiť nápoj na lačno. V ojedinelých prípadoch môže spôsobiť pálenie žalúdka, vtedy sa odporúča užívať nápoj počas jedla po malých dúškoch alebo po jedle.

Sám FLAVIN 7® ani v kombinácii s iným prípravkami nemá židne vedľajšie účinky.

 

Za aký čas začne prípravok FLAVIN 7® pôsobiť?

Záleží to od stavu jednotlivca, vo všeobecnosti možno povedať, že v závislosti od konkrétneho problému približne za 7-10 dní.

 

Môže sa tento prípravok užívať v prípade autoimunnej choroby?

Áno.

 

Ktoré sú prvé príznaky účinku prípravku FLAVIN 7?

Ak berieme do úvahy osobu s priemerným zdravotným stavom, ktorá FLAVIN 7® užíva na prevenciu, zlepšuje sa jej celková nálada, zvyšuje sa vitalita, ustupujú bolesti hlavy, zlepšuje sa trávenie. V prípade problémov s vysokým krvným tlakom (závrate, bolesti hlavy, hučanie v ušiach) ťažkosti ustupujú.

 

Vitamíny a Vitalita

Vaša silná imunita