SAW PALMETTO COMPLEX 60 kapsúl

Výborný produkt pre riešenie mužských problémov s prostatou. Obsahuje 5 účinných rastlinných výťažkov, kde každá z nich má svoj význam a svoju špecifickú vlastnosť, ktorou prispieva komplexne k správnemu fungovaniu prostaty a močových ciest.


  • €0,21 / 1 ks
  • (2 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 10.2.2023
€12,50
Kategória: PROSTATA
 

SAW PALMETTO COMPLEX 60 kapsúl

 

Najdôležitejšou z rastlinných výťažkov, ktorý je súčasťou komplexu je Serenoa repens (Serenoa plazivá), ktorá má všeobecné využitie v medicíne, ako jediná účinná látka, má v produktoch podobného charakteru dlhodobé využitie.

SAW PALMETTO COMPLEX obsahuje okrem Serenoy aj štyri ďalšie veľmi užitočné výťažky rastlín. Každá jedna zložka podporuje normálnu činnosť prostaty a močových ciest. V rastline Linum usitatissimum (ľan), nachádzajúce sa lignany zohrávajú dôležitú úlohu v organizme. Mastné kyseliny, obsiahnuté v Serenoe, zohrávajú tiež kľúčovú rolu pri zachovaní reprodukčných funkcií u mužov. Urtica dioica (Pŕhľava dvojdomá) a Commiphora mukul (Myrhovník Wightov) podporujú aj imunitný systém.

 

DÁVKOVANIE :

Odporúčaná dávka sú 2 kapsule denne, užiť najlepšie po jedle a zapiť dostatočným množstvom čistej vody.

 

ZLOŽENIE :

Serenoa repens (ovocie) výťažky v pomere 12:1 (25% mastné kyseliny), hovädzia želatína, látka pre zväčšenie objemu: mikrokryštalická celulóza; Epilobium parviflorum (nadzemná časť) výťažky v pomere 4:1, Linum utitatissimum (semeno) olej prášok, Urtica dioica (list) výťažky v pomere 10:1, látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý; Commiphora mukul (olejnatý vosk) výťažky v pomere 4:1, farbivo: dioxid titaničitý

 

UPOZORNENIE:

Neprekračujte odporučenú dennú dávku.

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. V žiadnom prípade nenahrádza liečbu určenú lekárom!  Ukladajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: