Slim FLAVIN 7+ (100ks)

Slim Flavin 7+ prírodný na podporu úspešnej a zdravej redukčnej diéty, pre ženy a mužov.


  • €0,42 / 1 ks
  • Objednané
€41,90
Kategória: produkty FLAVIN
Položka bola vypredaná...
 

Slim FLAVIN 7+ na chudnutie (100ks)

 

Slim FLAVIN 7+ je lyofilizovaná zmes zo šupiek semien 7 plodov s obsahom polyfenolov a glabridínu. Prírodný výživový doplnok podporujúci zdravé chudnutie.

Novovyvinutý výživový doplnok s obsahom glabridínu napomáha zdravému a úspešnému chudnutiu a taktiež napomáha normalizovať index telesnej hmotnosti (BMI).

Čo je GLABRIDÍN ?

Poznatky o sladkom drievku ( Glycyrrhiza glabra ) pochádzajú z veľmi dávnych čias. Užívali ho už pred 4000 rokmi v starovekom Egypte. Glabridín je najväčší polyfenolový flavonoid sladkého drievka. Najnovšie výskumy potvrdzujú jedinečnú schopnosť tohto flavonoidu redukovať telesnú hmotnosť. môže podporiť činnosť génov v pečeni. v dôsledku čoho ubúdajú viscelárne tuky. Tento úbytok útrobných tukovmôže vyvolať aj úbytok podkožných tukov.

 

Slim FLAVIN 7+ obsahuje Glabridín a Garcinia cambogia, ktoré môžu napomôcť úspešnosti redukčnej diéty a zdravému chudnutiu. Zložka sladkého drievka - Glabridín spomaľuje v pečeni syntézu mastných kyselín, pomáha schudnúť a to najprv z vnútorného tzv. viscerálneho tuku. Znížením nebezpečného viscerálneho tuku sa znižuje aj hladina "zlého" cholesterolu v krvi, čo je hlavne zo zdravotného hľadiska mimoriadne osožné. Glabridín - extrakt zo sladkého drievka znamená skutočnú revolúciu v boji proti obezite, je výborným prostriedkom na to, aby človek s genetickou predispozíciou na priberanie mohol žiť dlhým a zdravým životom a bez nadváhy.

Výraznejší výsledok chudnutia zaručuje kombinácia Glabridínu s dostatkom pohybu a zdravou výživou.

Nadváha a obezita preukázateľne patria medzi najnebezpečnejšie rizikové faktory ba aj ochorenia súčasnosti a budúcnosti. Svetová zdravotnícka organizácia WHO ich radí po fajčení na druhú priečku v rebríčku chorôb, ktorým sa dá predísť.

Choroby súvisiace s obezitou :

- srdcovo-cievne ochorenia - ateroskleróza, vysoký krvný tlak, ischemická choroba srdca, infarkt, kardiomyopatia, náhla cievna mozgová príhoda, krvácanie do mozgu, riziko trombózy a embólie

- cukrovka II. typu so všetkými dôsledkami

- rakovina 

- osteoporóza

- dna

- problémy a choroby so žlčníkom ( napr. žlčníkové kamene, zápaly, rakovina žlčníka )

- depresia


Potrebujete glabridín, ak :

- sa chcete zdravo zbaviť nadbytočných kilogramov,

- váš index telesnej hmotnosti (BMI) je nepriaznivý, máte nadváhu alebo viscerálny tuk

- chcete dlho a zdravo žiť

 

DÁVKOVANIE : 

3 x 1 kapsula/deň, v prípade potreby max. 3 x 2 kapsuly/deň zapiť dostatočným množstvom vody.

V záujme dosiahnutia najlepšieho efektu chudnutia sa odporúča priebežné užívanie produktu vo forme kúry.

Slim FLAVIN 7+ obsahuje sladké drievko a preto sa neodporúča jeho konzumácia osobám s vysokým krvným tlakom, tehotným a dojčiacim ženám a deťom.

 

UPOZORNENIE :

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. V žiadnom prípade nenáhradza liečbu určenú lekárom!  Ukladajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: