Vitamín D3 2000 IU 60 kapsúl

Nový Vitamín D3 - účinný pre náš organizmus pretože v jednej kapsule obsahuje až 2000 IU ( medzinárodných jednotiek ). Stačí jedna kapsula denne na doplnenie chýbajúceho vitamínu D, hlavne v zimných mesiacoch, keď máme slniečka málo.


  • €0,10 / 1 ks
  • (3 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 19.4.2024
€6,10
Kategória: VITAMÍNY
 

Vitamín D3 2000 IU 60 kapsúl  

 

Najprirodzenejšou formou získania Vitamínu D pre naše telo je Slnko.

 

A preto pobyt a slnenie na slniečku pomáha nášmu organizmu získať potrebný vitamín D. Bohužiaľ, dnes máme aj v letných mesiacoch veľa dní tzv. tropických s vysokými teplotami, keď sa pobyt na slniečku a samotné slnenie odborníkmi neodporúča. 

Používanie opaľovacích krémov s faktorom SPF 8 a viac blokuje UV lúče, ktoré pre nás produkujú vitamín D. Preto je tento Vitamín D3 výhodné užívať aj v lete, nielen pre ľudí citlivých na slnečné žiarenie, ale hlavne v zimných mesiacoch, keď je slnečných dní naozaj málo.

Vitamín D nás môže ochrániť pred zápalom dýchacích ciest. Je prospešný pre udržanie našich zdravých kostí a zubov.

Prispieva k správnemu fungovaniu našich svalov a k normálnej hladine vápnika v ľudskom tele a jeho správnemu vstrebávaniu. 

Tiež sa podieľa na vytváraní nášho imunitného systému. 

Má potenciál regulovať - priamo či nepriamo - viac ako 200 rôznych génov zodpovedných za mnohé biologické procesy ľudského organizmu.

Pomáha celej rodine od dedka, babky až po adolescentov.

 

DÁVKOVANIE : 

1 kapsula 1x denne, po jedle - zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

 

UPOZORNENIE :

Tento produkt sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť, preto sa nesmie užívať súčasne viac prípravkov obsahujúcich Vitamín D. Produkt nie vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu malých detí !

Skladovať v suchom a tmavom prostredí pri teplote +4 až +25 oC.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: