Ži Polyfenol 240 kapsúl (mesačné balenie)

Ponúkame vám kvalitný slovenský výrobok na báze výťažkov z hroznových jadier. Polyfenoly sú látky rastlinného pôvodu, ktoré reťazovými reakciami najúčinnejšie znižujú počet voľných radikálov. Tie sa do tela dostávajú vdychovaním smogu, stresom, potravinami, fajčením.


  • €0,18 / 1 ks
  • (3 ks) Skladom
    Môžeme doručiť do: 4.10.2023
€42,45
Kategória: POLYFENOL - Kapsule
 

Ži polyfenol 240 kapsúl ( mesačné balenie )

 

Výhodné balenie na mesačnú kúru, produkt je balený vo vegetariánskych kapsuliach bez chemických prísad pre ľahkú konzumáciu.

Hroznové jadro patrí medzi najbohatšie zdroje polyfenolov na našej planéte. Polyfenoly sú prírodné antioxidanty najčastejšie sa vyskytujúce v ovocí a zelenine. Okrem posilnenia imunity dokážu reťazovými reakciami znižovať počet voľných radikálov v ľudskom tele a významne bránia poškodeniu buniek a tkaniva. Tento unikátny produkt zo slovenskej produkcie obsahuje vyše 3000 polyfenolických látok ako napr. katechíny, epikatechíny, kvercetin, rutín, resveratol, antokyaníny atď.

O polyfenole
 
Polyfenoly sú prírodné antioxidanty najčastejšie sa vyskytuje v ovocí a zelenine. Hroznové jadro patrí medzi najbohatšie zdroje polyfenolov na Zemi. Okrem posilnenia imunity dokážu polyfenoly reťazovými reakciami znižovať počet voľných radikálov v ľudskom tele a významne bránia poškodeniu buniek a tkaniva. Rastliny používajú polyfenoly ako látku, ktorá slúži na obranu a ochranu seba a svojich plodov pred vplyvom nepriaznivých podmienok. Tieto látky tak zabezpečia obnovu a autoreprodukciu nielen rastlinného, ale aj ľudského organizmu. Polyfenoly obsahujú vyše 3000 polyfenolických látok, medzi ktoré patria napríklad katechíny, antokyaníny a flavonoidy. Veľký dôraz sa kladie na kvalitu surovín, preto sa pri výrobe používajú selektované, vyzreté a zdravé hroznové jadierka spolu so šupkou modrých odrôd viniča hroznorodého. Vitis Vinifera, ktoré neprešli fermentáciou. Táto surovina podlieha niekoľkým laboratórnym rozborom, kde sa preveruje čistota hroznového zrna voči rôznym pliesňam a zdraviu škodlivým látkam. Následne sú tieto suroviny rozbité nanotechnológiou na mikropúder s časticami o veľkosti 2-10 mikrónov. V poslednej fáze je tento púder plnený do vegetariánskych kapsúl a tak vzniká 100% rastlinný produkt. V ponuke máme aj čistý raw (prášok) produkt , ktorý je nutné zmiešať s vodou, pôsobí už za 5 minút. 
 
Benefity
 
Antioxidačné účinky - Polyfenoly dokážu ničiť voľné radikály, zabraňujú oxidácii - starnutiu organizmu a pomáhajú upraviť jeho zdravú činnosť. Antixidanty sú schopné znefunkčniť časticu voľného radikálu a zlikvidovať ju skôr, ako vyvolá reťazovú reakciu. Medzi významné antioxidanty patria napríklad vitamín E, C, betakorotén, selén, alebo zinok.
 
Resveratrol je 30x účinnejší, ako vitamín C. Štúdie ukázali, že polyfenoly poskytujú ochranu proti vzniku chronických ochorení, ako kardiovaskulárne ochorenia, rakovina, cukrovka, infekcie, starnutie, astma a pôsobia proti tvorbe krvných zrazenín. Chránia organizmus pred ultrafialovým žiarením, pomáhajú hojeniu a rýchlej regenerácii celého organizmu.
Užívanie polyfenolov poskytuje ochranu aj pri neurologických ochoreniach ako napríklad Alzheimrova a Parkinsonová choroba. Polyfenoly vykazujú priaznivé účinky pri liečbe astmy. Chránia poškodenia pokožky vyvolané slnešným žiarením.
Benefit ako z červeného vína - konzumácia 4g polyfenolov, zodpovedá konzumácii toľko polyfenolov, ako je v 2 litroch kvalitného červeného vína. Denne môžete konzumovať polyfenoly v hocijakom väčšom množstve, ako je odporúčaná dávka a nebude to mať nijaký nepriaznivý účinok na váš organizmus, práve naopak.
 
Účinky resveratrolu
 
Chráni srdcovocievny systém. Znižuje tvorbu "zlého" LDL-cholesterolu a zvyšuje tvorbu "dobrého" HDL-cholesterolu. Má kladný vplyv aj na pľúca, predovšetkým v prípade chronickej obštrukčnej choroby pľúc, ale aj pri astme. Bráni nadmernej zrážanlivosti krvi, je teda prevenciou trombózy. Má aj protirakovinové účinky, spomaľuje rast rakovinových buniek, je schopný ich aj ničiť, aktivuje schopnosť regenerácie zdravých buniek. Preukázané sú aj protizápalové, antibakteriálne a protiplesňové účinky. Má aj antialergické účinky, pretože neutralizuje vylučovanie histamínu. Znižuje riziko demencie, teda ja riziko vypuknutia Alzheimrovej choroby. Je efektívnym kozmetickým prostriedkom, pretože bráni predčasnému starnutiu, obnovuje kolagénové vlákna, udržuje hladkosť a pružnosť pokožky.Zvyšuje odolnosť organizmu proti stresu. Je veľmi aktívny pri retinopatii ( poškodenie sietnice oka ) u cukrovkárov a hyper-tonikov, má pozitívny vplyv na zrak.

Polyfenoly zabraňujú oxidácii - starnutiu organizmu a pomáhajú upraviť jeho zdravie. Chránia organizmus pred ultrafialovým žiarením a pomáhajú hojenie a regenerácii.

 

Benefit - ako z červeného vína - Konzumácia 4g produktu Ži Polyfenolu zodpovedá toľkým polyfenolom, ako je v 2 litroch kvalitného červeného vína.

 

Dávkovanie : 8 kapsúl denne zapiť asi 1 dcl vody.

V podstate môžete konzumovať polyfenoly v hocijakom množstve , ako je odporúčaná dávka a nebude to mať nijaký nepriaznivý účinok na váš organizmus, práve naopak.

 

UPOZORNENIE:

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. V žiadnom prípade nenáhradza liečbu určenú lekárom!  Ukladajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
FB Avatar autora | 9.6.2023
Spokojnosť
5
IZ Avatar autora | 14.2.2023
S produktom a prístupom eshopu som maximálne spokojný. 5*