Ži Polyfenol pre kone 1000g

Novinka špeciálne vyvinutá pre kvalitný život a vitalitu pre kone, overená vedeckou štúdiou.


  • €4,25 / 100 g
  • Objednané
€42,50
Kategória: POLYFENOL - Zvieratá
 

Ži polyfenol pre kone 1000g

 

Kone sú často vystavené pracovnej a športovej záťaži a preto si vyžadujú neustálu starostlivosť. Nový 100%  rastlinný produkt dokáže pravidelnou konzumáciou rýchlo zregenrovať kone po spomínaných záťažiach, keď sú vyčerpané. Tiež prispieva k lepšej kvalite života a vitalite koníkov.

 

Účinky polyfenolov na kone :

- pôsobia pri vyváženosti minerálneho profilu

- pomáhajú k lepšiemu využitiu energie

- prispievajú k zvýšeniu všetkých parametrov ejakulátu žrebcov

- dobrá žravosť aj pri zvýšených denných teplotách

- prispievajú k zníženej potivosti počas záťaže

- napomáhajú k stabilite vnútorného prostredia koní v záťaži

- podporujú rýchlejšiu regeneráciu organizmu koní po záťaži

- zvýšený repelentný účinok voči bodavému hmyzu

- sú veľkou podporou pre výživu, ochranu a regeneráciu kĺbových chrupaviek a tkanív

- sú výborné na preventívne užívanie u koní

 

Tvrdenia o účinkoch krmiva polyfenolov pre kone vychádzajú z vedeckej štúdie, ktorú vyhotovil prof. Ing. Marko Halo PhD. Zvieratá zaradené do experimentu pre výsledky štúdie, boli sledované na Katedre špeciálnej zootechniky v SPU Nitra. Laboratórne testy vyhotovil AgroBiotech Nitra. 

 

Polyfenoly sú 100% rastlinné látky spracované nanotechnológiou. Patria medzi antioxidanty najčastejšie sa vyskytujúce v ovocí a zelenine. Reťazovými reakciami najúčinnejšie znižujú počet voľných radikálov v organizme zvieraťa a významne bránia poškodeniu buniek a tkaniva.

Surovina na výrobu pochádza z tých najteplejších a najúrodnejších oblastí Podunajskej nížiny. Po šetrnom vyselektovaní, vyzretých a zdravých semien viniča hroznorodého (Vitis Vinifera) sa získala super zdravá surovina. Táto surovina podlieha niekoľkonásobným laboratórnym testom, kde sa preveruje čistota hroznového zrna voči rôznym pliesňam, trinástim alergiám a zdraviu škodlivým cudzorodým látkam.

Pri aplikácii polyfenolov do krmiva je žranie koní výborné aj pri vysokých denných teplotách. Prémiová kŕmna surovina z polyfenolov je 100% bioaktívna a neobsahuje žiadne chemické zlúčeniny, alebo umelo pridané komponenty. Na účinnosti sa podiela skupina približne 3000 rôznych polyfenolitických látok, napr. : 

katechíny

epikatechíny

kvercetín

rutín

resveratol

antokyaníny

flavonoidy

a pod.

Flavonoidy sú významné zlúčeniny so silným protizápalovým účinkom, ktoré sa vyskytujú vo vyšších množstvách predovšetkým v liečivých rastlinách a patria rastlinné pigmenty. Ich účinok je významný na pozitívny vplyv na  kardiovaskulárny systém. Polyfenoly je možné zaradiť medzi suroviny s vysokým obsahom flavonoidov.

 

Zloženie :

100% rastlinné polyfenoly spracované nanotechnolóciou v priemere 60 µm. Obsah vlákniny 63% +/- 1%. Skladujte v suchu bez priameho slnečného svetla.

 

Dávkovanie :

Viď tabuľku dávkovania uvedenú na etikete balenia produktu. Pred a po veľkej záťaži sa môže množstvo krmiva zdvojnásobiť. Odmerka je súčasťou balenia. Zarovnaná odmerka váži 20g.

 

Upozornenie :

Spotrebovať do 24 mesiacov od dátumu výroby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: