Ži Polyfenol set DERMATITIS 200ml olej + 240 kapsúl

Set DERMATITIS prináša kombináciu dvoch vynikajúcich produktov, ktoré sa podieľajú na výborných výsledkoch u ľudí, ktorí trpia rôznymi kožnými problémami. Tieto výsledky sa prejavili hlavne pri užívaní pri kožných ekzémoch, psoriáze, dermatitíde.


 • (1 ks) Skladom
  Môžeme doručiť do: 4.10.2023
€62,99
Kategória: POLYFENOLY
 

Ži polyfenol set DERMATITIS 200ml + 240 kapsúl

 

Táto kombinácia polyfenolov bola navrhnutá tak aby užívanie kapsúl podporilo účinok bioaktívneho oleja pri problémoch s kožnými problémami. Odporúča sa postihnuté miesto natierať aspoň 3x denne súčasne užiť potrebné množstvo kapsúl. Dávkovanie kapsúl je odvodené od hmotnosti človeka, napr. pri hmotnosti 85kg by sa malo užiť 9 kapsúl denne. Tabuľka dávkovania s uvedenými hmotnosťami a odporučeným množstvom užitia kapsúl je uvedená na obale. 

Bioaktívny olej sa natiera na postihnuté miesto. Tiež sa odporúča pridať olej aj do kúpeľa, tak sa nanesie na celé telo, zvlášť pri kožných problémoch väčších plôch na tele. Pôsobí ako aj prevencia poškodenia kože nakoľko jej poskytuje potrebnú pružnosť. V laboratórnych podmienkach je resveratrol vysoko účinný pri prevencii rakoviny kože spôsobenej karcinogénmi. Účinná látka zvyšuje elastín a kolagén, podporuje prirodzenú produkciu kyseliny hyalurónovej a spevňuje pokožku stimuláciou bielkovín.

Stáva sa, že po prvotnom zlepšení stavu pokožky so spomínanými kožnými problémami, sa stav ako keby zhoršil, je to len prejav hojenia, je nutné pokračovať v kúre. V konečnom dôsledku sa dostaví rapídne zlepšenie postihnutej pokožky.

 

Ži polyfenol Bioaktívny olej z hrozna 200 ml

Tento 100% prírodný produkt okrem množstva bioaktívnych látok obsahuje veľa ďalších prospešných látok ako : 

mastné kyseliny

resveratrol

makro a mikroprvky v bohatom zastúpení

 vysoký obsah flavonoidov

Využitie a účinky : 

Svojim zložením sa podieľa na potlačení psoriázy, dosiahli sa skvelé výsledky a to pri všetkých druhoch tohto ochorenia. Vynikajúci je v podstate na celé telo, na suchú alebo mastnú pokožku, na tvár, na suché ruky, na kožné ochorenia, rýchlo hojí rezné rany pri holení, zabezpečuje pružnosť pokožky. Okrem toho, sa odporúča pridať aj do kúpeľa.

Dosahuje výborné výsledky aj v súvislosti s antoxidačnou aktivitou, kde je veľmi účinný.

Olej vykazuje veľmi silnú antioxidačnú aktivitu porovnateľná s aktivitou liečivých rastlín a korenín, vysoký obsah flavonoidov.

 

Ži polyfenol 240 kapsúl ( mesačné balenie )

Výhodné balenie na mesačnú kúru, produkt je balený vo vegetariánskych kapsuliach bez chemických prísad pre ľahkú konzumáciu.

Hroznové jadro patrí medzi najbohatšie zdroje polyfenolov na našej planéte. Polyfenoly sú prírodné antioxidanty najčastejšie sa vyskytujúce v ovocí a zelenine. Okrem posilnenia imunity dokážu reťazovými reakciami znižovať počet voľných radikálov v ľudskom tele a významne bránia poškodeniu buniek a tkaniva. Tento unikátny produkt zo slovenskej produkcie obsahuje vyše 3000 polyfenolických látok ako napr. katechíny, epikatechíny, kvercetin, rutín, resveratol, antokyaníny atď.

 
O polyfenole
 
Polyfenoly sú prírodné antioxidanty najčastejšie sa vyskytuje v ovocí a zelenine. Hroznové jadro patrí medzio najbohatšie zdroje polyfenolov na Zemi. Okrem posilnenia imunity dokážu polyfenoly raťazovými reakciami znižovať počet voľných radikálov v ľudskom tele a významne bránia poškodeniu bunieka tkaniva. Rastliny používajú polyfenoly ako látku, ktorá slúži na obranu a ochranu seba a svojich plodov pred vplyvom nepriaznivých podmienok. Tieto látky tak zabezpečia obnovu a autoreprodukciu nielen rastlinného, ale aj ľudského organizmu. Naše polyfenoly obsahujú vyše 3000 polyfenolických látok, medzi ktoré patria napríklad katechíny, antokyaníny a flavonoidy. Kladieme dôraz na kvalitu surovín, preto pri výrobe používame selektované, vyzreté a zdravé hroznové jadierka spolu so šupkou modrých odrôd viniča hroznorodého. Vitis Vinifera, ktoré neprešli fermentáciou. Táto surovina podlieha niekoľkým laboratórnym rozborom, kde sa preveruje čistota hroznového zrna voči rôznym pliesňam a zdraviu škodlivým látkam. Následne sú tieto suroviny rozbité nanotechnológiou na mikropúder s časticami o veľkosti 2-10 mikrónov. V poslednej fáze je tento púder plnený do vegetariánskych kapsúl a tak vzniká 100% rastlinný produkt. V ponuke máme aj čistý raw produkt , ktorý je nutné zmiešať s vodou, pôsobí už za 5 minút. 
 
Benefity
 
Antioxidačné účinky - Polyfenoly dokážu ničiť voľné radikály, zabraňujú oxidácii - starnutiu organizmu a pomáhajú upraviť jeho zdravú činnosť. Antixidanty sú schopné znefunkčniť časticu voľného radikálu a zlikvidovať ju skôr, ako vyvolá reťazovú reakciu. Medzi významné antioxidanty patria napríklad vitamín E, C, betakorotén, selén, alebo zinok.
 
Resveratrol je 30x účinnejší, ako vitamín C. Štúdie ukázali, že polyfenoly poskytujú ochranu proti vzniku chronických ochorení, ako kardiovaskulárne ochorenia, rakovina, cukrovka, infekcie, starnutie, astma a pôsobia proti tvorbe krvných zrazenín. Chránia organizmus pred ultrafialovým žiarením, pomáhajú hojeniu a rýchlej regenerácii celého organizmu.
Užívanie polyfenolov poskytuje ochranu aj pri neurologických ochoreniach ako napríklad Alzheimrova a Parkinsonová choroba. Polyfenoly vykazujú priaznivé účinky pri liečbe astmy. Chránia poškodenia pokožky vyvolané slnešným žiarením.
Benefit ako z červeného vína - konzumácia 4g polyfenolov, zodpovedá konzumácii toľko polyfenolov, ako je v 2 litroch kvalitného červeného vína. Denne môžete konzumovať polyfenoly v hocijakom väčšom množstve, ako je odporúčaná dávka a nebude to mať nijaký nepriaznivý účinok na váš organizmus, práve naopak.
 
Účinky resveratrolu
 
Chráni srdcovocievny systém. Znižuje tvorbu "zlého" LDL-cholesterolu a zvyšuje tvorbu "dobrého" HDL-cholesterolu. Má kladný vplyv aj na pľúca, predovšetkým v prípade chronickej obštrukčnej choroby pľúc, ale aj pri astme. Bráni nadmernej zrážanlivosti krvi, je teda prevenciou trombózy. Má aj protirakovinové účinky, spomaľuje rast rakovinových buniek, je schopný ich aj ničiť, aktivuje schopnosť regenerácie zdravých buniek. Preukázané sú aj protizápalové, antibakteriálne a protiplesňové účinky. Má aj antialergické účinky, pretože neutralizuje vylučovanie histamínu. Znižuje riziko demencie, teda ja riziko vypuknutia Alzheimrovej choroby. Je efektívnym kozmetickým prostriedkom, pretože bráni predčasnému starnutiu, obnovuje kolagénové vlákna, udržuje hladkosť a pružnosť pokožky.Zvyšuje odolnosť organizmu proti stresu. Je veľmi aktívny pri retinopatii ( poškodenie sietnice oka ) u cukrovkárov a hyper-tonikov, má pozitívny vplyv na zrak.

Polyfenoly zabraňujú oxidácii - starnutiu organizmu a pomáhajú upraviť jeho zdravie. Chránia organizmus pred ultrafialovým žiarením a pomáhajú hojenie a regenerácii.

Benefit - ako z červeného vína - Konzumácia 4g produktu Ži Polyfenolu zodpovedá toľkým polyfenolom, ako je v 2 litroch kvalitného červeného vína.

Dávkovanie : 8 kapsúl denne zapiť asi 1 dcl vody.

V podstate môžete konzumovať polyfenoly v hocijakom množstve , ako je odporúčaná dávka a nebude to mať nijaký nepriaznivý účinok na váš organizmus, práve naopak.

 

UPOZORNENIE:

Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. V žiadnom prípade nenáhradza liečbu určenú lekárom!  Ukladajte mimo dosahu detí.

Podobné produkty

 • RGIMMUN 360
  Silný očistný efekt pre ľudský organizmus vyrobený v GMP kvalite. Zloženie konzultované s farmaceutmi. 100% prírodný produkt. Podpora imunity s najsilnejším účinkom. Komplexná...
  Dostupnosť:Skladom > 5 
  Kód:343
 • RGIMMUN 900
  Silný očistný efekt pre ľudský organizmus vyrobený v GMP kvalite. Zloženie konzultované s farmaceutmi. 100% prírodný produkt. Podpora imunity s najsilnejším účinkom. Komplexná...
  Dostupnosť:Skladom > 5 
  Kód:352
 • RGIMMUN 180
  Silný očistný efekt pre ľudský organizmus vyrobený v GMP kvalite. Zloženie konzultované s farmaceutmi. 100% prírodný produkt. Podpora imunity s najsilnejším účinkom. Komplexná...
  Dostupnosť:Skladom > 5 
  Kód:001
  RGIMMUN - silná imunita 180 kapsúl
  €47 (–20 %)
  €37,60
 • RGIMMUN 540
  Silný očistný efekt pre ľudský organizmus vyrobený v GMP kvalite. Zloženie konzultované s farmaceutmi. 100% prírodný produkt. Podpora imunity s najsilnejším účinkom. Komplexná...
  Dostupnosť:Skladom > 5 
  Kód:346
 • RGIMMUN 720
  Silný očistný efekt pre ľudský organizmus vyrobený v GMP kvalite. Zloženie konzultované s farmaceutmi. 100% prírodný produkt. Podpora imunity s najsilnejším účinkom. Komplexná...
  Dostupnosť:Skladom > 5 
  Kód:349

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: